компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів

контакти

адреса88018,
Ужгород,
Проспект Свободи, 1
телефони8 (0312) 61 59 80
8 (0312) 61 92 21
e-mail

Бібліотека

Що таке кондиціонер? Для чого потрібний вентилятор? Відмінності між кондиціонуванням і вентиляцією


Кондиціонер видаляє надлишок тепла з приміщення. Надлишок тепла залежить від об'єму приміщення і додаткових джерел тепла - сонячне випромінювання, люди, оргтехніка. Оцінити необхідну потужність кондиціонера для Ваших приміщень можна із співвідношення 1кВт теплової потужності на 10 кв. м офісного або житлового приміщення. Якщо приміщення "нестандартне": величезні вікна, багато людей, устаткування, то дызнатися про необхідне виробництво холоду можна, заповнивши форму: Необхідна потужність кондиціонера.

 

Не плутайте кондиціонування і вентиляцію. Кондиціонування дозволяє встановити тільки необхідну температуру повітря усередині приміщення.
 
Вентиляція - це видалення повітря з приміщення (витяжка) і додавання свіжого повітря (притік). Найбільш досконалі системи кондиціонування і вентиляції (центральні системи) поєднують в собі обидві функції.
 
На сьогоднішній день існують два різні типи кондиціонерів - моно і спліт-системи. У моно системах головний конденсаторний блок поєднаний з внутрішнім вентилятором і системою управління. До цього типу відносяться віконні і деякі види мобільних кондиціонерів. Перевага даного типа кондиціонерів полягає в легкості і відносній дешевизні установки (монтажу), яка може бути виконана навіть неспеціалістом. До їх недоліків можна віднести підвищені рівень шуму і обмежений вибір місця установки (у вікні або біля стіни). Останнім часом найбільш популярними в світі стали спліт-системи, в яких компресорний блок встановлюється поза приміщенням і з'єднується з внутрішнім блоком за допомогою теплоізольованих мідних фреонопроводов і електрокабеля. Всупереч популярній думці, усередині трубок циркулює теплоносій - газ фреон, а не свіже повітря, що подається з вулиці! Внутрішні блоки спліт-систем різних типів можуть бути встановлені в будь-якому місці приміщення на стіні, на підлозі, горизонтально під стелею, усередині фальш-стелі або замість частини підвісної стелі. Великий вибір пропонованих нами моделей кондиціонерів різних виробників дозволяє задовольнити будь-які вимоги замовника в області кондиціонування повітря.

Партнери

UpLAB
КОМПАНІЯ ЛІКОНД
компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів