компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів

контакти

адреса88018,
Ужгород,
Проспект Свободи, 1
телефони8 (0312) 61 59 80
8 (0312) 61 92 21
e-mail
Головна \ Каталог \ Кондиціонери

Кондиціонери

В Європі кондиціонування повітря є частиною повсякденного життя. В наші дні повсюди: в офісах, магазинах, театрах, ресторанах, житлових приміщеннях можна підтримувати комфортні умови протягом цілого року. Кондиціонування перетворюється із необов'язкової розкоші в реальну потребу для всіх.

Кондиціонери сьогодні - це не просто машини, які наповнюють кімнату холодним або теплим повітрям. Це "розумні" системи, які створюють і підтримують оптимальний клімат у вашому домі чи офісі, мають багато додаткових і корисних функцій. Ви напевне бачили, як дбайливо зберігаються стародавні картини і які складні системи забезпечують їм придатні умови. Хіба до дорогих нам людей ми повинні ставитись менш дбайливо, ніж до полотен?
Найважливіші складові клімату - температура і вологість. Людина почуває себе комфортно в дуже невеликому діапазоні температур, який дуже рідко забезпечує навколишній світ. Перепад температур напружує захисні сили організму, а значить, знижує опірність організму, його імунітет до різноманітних несприятливих впливів, в тому числі до вірусних інфекцій.

Сучасні системи кондиціонування повітря дозволяють створити оптимальний для людського організму баланс температур і вологості. Необхідними критеріями при оцінці кондиціонерів є також рівень шуму, економічність і надійність, тривалість гарантійного терміну та сервісна підтримка. Важливим є й набір різноманітних функцій, кількість і ефективність фільтрів, дизайн внутрішнього блоку, зручність в управлінні.

Партнери

UpLAB
КОМПАНІЯ ЛІКОНД
компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів