компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів

контакти

адреса88018,
Ужгород,
Проспект Свободи, 1
телефони8 (0312) 61 59 80
8 (0312) 61 92 21
e-mail
Головна \ Каталог \ Очищувачі повітря

Очищувачі повітря

Погляд DAIKIN на чистоту і свіжість повітря.

Медицина свідчить, що людина щодня вдихає близько 720 літрів повітря, проводячи в приміщенні до 80 % свого часу. В повітрі обмеженого простору (квартири, котеджа, офіса, ресторану, концертного залу…) міститься незчисленна кількість мікроскопічних часток найрізноманітнішого походження. Їх у тисячі разів більше ніж настирливих мух і комарів у літній період. Ці частки містять елементи якщо не усієї таблиці Дмитра Івановича, то, принаймні, більшої її половини. Періодично проголошувані нові екологічні програми анітрохи не знижують забрудненість атмосферного повітря у великих містах, обумовлену високою щільністю заселення і розвитком промислового виробництва та транспорту. Єдина надія на природну циркуляцію повітря, яка сприяє деякому відновленню його свіжості за рахунок природного перемішування. Всередині ж будинку, звідки "відступати" вже просто нікуди, обмежений повітрообмін ще більше ускладнює створення нормального штучного мікроклімату. Ось і доводиться дихати збідненим киснем повітрям та ще з шкідливими домішками. Така його якість знижує людську активність і імунітет, при цьому весь процес очищення повітря, котре ми вдихаємо, лягає тяжкою ношею на наші легені. Саме тому кількість астматиків і алергетиків швидко збільшується, що пов'язано з наявністю в повітрі приміщення таких непомітних часток як квітковий пилок, шерсть тварин, формальдегід, краплинки дезодорантів, молекул пахучих речовин, миючих засобів і інших подразників, не говорячи вже про "пасивне" куріння.

Фільтрувати повітря "вміють" кліматичні системи майже всіх брендів, але як додати йому свіжості - тема постійних дискусій як теоретиків, так і практиків. Проблемою завжди було те, що періодично виникає необхідність заміни фільтрів через їх поступове забруднення. Забитий фільтр не тільки перестає виконувати свою функцію і знижує провітропродуктивність кліматичного обладнання, але й сам стає джерелом забруднення повітря, що проходить через нього.
Ось як вирішує цю проблему корпорація DAIKIN (Японія).

ФОТОКАТАЛІТИЧНИЙ ОЧИЩУВАЧ ПОВІТРЯ МС704VM
З НАСИЧЕННЯМ ПОВІТРЯ АЕРОІОНАМИ.

Корпорація DAIKIN по-своєму ревізувала процес багатоступеневої очистки повітря, заснований на механічному, електростатичному, адсорбційному, антибактеріальному принципах, і перша поповнила його "безвідходною" технологією фільтрації повітря, який отримав назву фотокаталізу.
Відмінна особливість фотокаталізу - будь-яка дрібна частка не просто відділяється від повітряного потоку і затримується на фільтрі, а потрапляє на поверхню цеолітного фільтру з включеннями диоксиду титану (ТіО2) і зразу ж перетворюється у вуглекислий газ і воду - цілком безпечні речовини. Під впливом м'якого ультрафіолетового випромінювання на поверхні цеолітного фільтру проходить окислююча реакція. Оскільки ультрафіолетові промені проникають через деякі матеріали, то процес фотокаталізу розпочинається раніше - ще на рулонному фільтрі з вкрапленнями диоксиду титану. В цьому випадку дві пластини цеолітного фільтру є вже 2-им та 3-ім ступенями єдиного процесу. Пара вологи і нешкідливі газоподібні продукти розпаду виносяться повітряним потоком, тому первинна чистота цеолітного фільтру зберігається. При цьому концентрація існуючих запахів в повітрі приміщення площею до 41 м2 знижується на 85 % протягом вже першої хвилини, а 99,99 % найбільш розповсюджених вірусів, спор і бактерій просто гинуть.

Підтвердженням ступеню чистоти повітря приміщення після фотокаталітичного очищення, застосовуваного корпорацією DAIKIN, можуть служити результати тестування французьким науковим інститутом охорони здоров'я ім. Л. Пастера.

В думках про повітря ідеальної свіжості наша уява малює милі серцю куточки живої природи - лісову хащу, гірський перевал, галявину поблизу водоспаду або площу перед фонтаном, що б'є водяними струменями. Останні досягнення, реалізовані корпорацією DAIKIN в своєму повітроочищувачі моделі МС704VM, дозволили наблизити свіжість очищеного повітря до цих ідеальних природних місць за рахунок його іонізації - насичення повітря іонами з негативним зарядом.
Які особливості іонізованого повітря? Основи теорії його впливу на організм людини запропоновані ще в 30-х роках минулого століття. Ця теорія стверджує, що 85 % іонізованого повітря, що вдихає людина, осідає в наших дихальних шляхах. Аероіони здатні впливати на окислювально-відновні процеси в тканинах і саме тому іонізоване повітря сприяє притоку енергії і підвищенню опірності організму інфекціям. По аналогії з чистим атмосферним повітрям, аероіони стабілізують роботу центральної нервової системи, вселяючи в нас почуття бадьорості, впевненості в собі, даючи свідомості ясність думок.
Проте позитивний ефект для живого організму досягається тільки при помірній іонізації повітря, знижена або занадто висока концентрація аероіонів може призвести до зворотніх наслідків. Їх називають аероіонною недостатністю та аероіонною надмірністю. Так, скарги людини на духоту в приміщенні можуть бути пов'язані саме з аероіонною недостатністю, а повністю деіонізоване повітря навіть є шкідливим для багатьох живих організмів. Аероіонна надмірність може призводити до сухості в горлі і до підвищеної дратівливості.
Наприклад, саме тому в Росії, у введених в дію з 15 червня 2003 р. санітарно-епідеміологічних правилах і нормативах СанПіН2.2.4.1294-03 "Гігієнічні вимоги до аероіонного складу повітря виробничих і громадських приміщень", рекомендована концентрація негативнозаряджених аероіонів обмежена знизу і зверху величинами 0,6 і 50 тис.шт./см3 відповідно. І хоча останнім часом нерідко чути слова на захист часто ігнорованих позитивнозаряджених іонів, які не шкодять нашому організму, проте вище згаданий СанПіН не забороняє ситуації, при якій такі іони в повітрі приміщення будуть відсутні зовсім.

Повітря в лісі Поблизу водоспаду Гірське повітря Середнє значення при площі приміщення 20 м2 (з повітро-очисником) Минімально необхідна Максимально допустима
2.5 10-18 15-20 12 0.6* 50*

Згідно СанПіН 2.2.4.1294-03 (Росія)

Багаторічні дослідження дозволили корпорації DAIKIN передбачити в своєму повітроочищувачі продуктивність такої концентрації аероіонів, яка б грала роль золотої середини - гарантувала одночасно корисність і забезпечила нешкідливість для людей. З цією метою, генератор чітко дозовано перетворює атоми і молекули газів повітря, в першу чергу - кисню, в аероіони, додаючи до них електрони. Чисте іонізоване повітря подається вертикально вверх, поступово наповнюючи свіжістю повітряний простір приміщення.
З допомогою повітроочищувача не завжди вдається досягнути постійної свіжості повітря в деяких офісних приміщеннях, де досить різноманітні ситуації змінюють одна іншу. Так, рівень іонізації повітря змінюється з числом відвідувачів, причому при великій їх кількості він, природньо, буде падати. Впливатимуть також зміни відносної вологості і температури повітря. А при роботі копіювальної і офісної техніки, деяких лазерних і електронно-променевих приладів він, навпаки, спонтанно підвищиться.
Окрім покращення якості повітря, важливо створити правильну його циркуляцію, яка б забезпечила рівномірність характеристик мікроклімату по всьому об'єму приміщення. Повітря забирається з приміщення з 4х сторін лицьової панелі повітроочищувача: зліва, справа, зверху і по центру, а повертається після очищення - вертикально вверх. Багаторічні експериментальні дослідження спеціалістів DAIKIN довели, що таке поєднання напрямків повітряних потоків найбільш ефективне: створювана циркуляція не викликає неприємних відчуттів у присутніх в приміщенні. Вона виключає небезпеку протягів і, разом з тим, забезпечує повітрообмін навіть в найбільш важкодоступних кутках.
Ефективність обробки повітря можна підвищити, якщо передбачити спільну роботу повітроочищувача з кондиціонером в одному приміщенні. В цьому випадку, повітряний потік повинен спочатку надходити в повітроочищувач, звідти - у внутрішній блок кондиціонера і тільки після нього повертатись в приміщення. Можна організувати в приміщенні постійний напрям циркуляції повітряного потоку. Схем циркуляції може бути декілька.

Ступінь чистоти повітря в приміщенні постійно відстежується електронікою повітроочищувача та відображається світловими індикаторами в нижній частині лицьової панелі на двох шкалах. По лівій з них можна оцінити запиленість повітря, а по правій - ступінь нейтралізації запахів. Якщо горить тільки зелений світлодіод, то повітря найчистіше, якщо горять усі чотири -- навпаки, ступінь очистки - найнижчий.

 

І ще одна проблема, розв'язана DAIKIN, - безшумність працюючого повітроочищувача. Рівень шуму визначається швидкістю спеціально розробленого вентилятора, продуктивність по повітрю якого може досягати 420 м3/год. При чотирьох стандартних швидкостях цей рівень змінюється від майже нечутного в 16 дБА до 36,5 дБА, порівняного з шепітом. Під час сну звичайно встановлюють найнижчу швидкість "LL", а в інший час вибирають швидкість, яка забезпечила б оптимальне співвідношення між рівнем шуму і продуктивністю по повітрю, що вимірюється в м3/год. І тільки в режимі "НН" (Turbo) шум найбільший і досягає рівня шуму при приготуванні їжі на кухні. (Нагадаємо: зниження рівня шуму на 3 дБ еквівалентне двократному падінню звукової потужності).

 

Важливим для споживача є те, що прилад потребує лише мінімального догляду -періодичного очищення від пилу фільтру попередньої очистки. Єдиний замінний елемент - двошаровий рулонний фільтр вартістю близько 40 у.о., розрахований орієнтовно на 7 років експлуатації. Врахуйте, що загальна вартість змінних фільтрів для повітроочищувачів інших типів за такий самий період часу складе 2 -3 кратну --вартість самого очищувача, адже замінювати їх необхідно кожних 3 -6 місяців.


Модель МС704VM, вперше представлену в 2003 р., по суті можна віднести до 2-го покоління фотокаталітичних повітроочищувачів DAIKIN. Цей повітроочищувач розвиває кращі технічні рішення і дизайн корпорації, втілені в попередніх моделях ASEF3 "SIESTA" (1998 р.) і МС401 (2001 р.).

 

Виробник надає трирічний гарантійний термін на усі свої вироби.

 

Компанія ВІТЕР є постачальником продукції корпорації DAIKIN. Ми впевнені, що революційний продукт -- повітроочищувач МС704VM задовольнить Ваші найвибагливіші потреби і стане новим елементом якості життя.

Партнери

UpLAB
КОМПАНІЯ ЛІКОНД
компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів