компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів

контакти

адреса88018,
Ужгород,
Проспект Свободи, 1
телефони8 (0312) 61 59 80
8 (0312) 61 92 21
e-mail
Головна \ Каталог \ \ Вибір кондиціонера

Кондиціонери → Вибір кондиціонера

ЧОМУ ПРИ ВИБОРІ КОНДИЦІОНЕРА НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЬ В ПРОФЕСІЙНУ КЛІМАТИЧНУ КОМПАНІЮ

1. Професійні консультації спеціалістів
Кондиціонер не є звичайним побутовим приладом, який достатньо увімкнути в розетку і використовувати. Без сумніву, вас проконсультують і в тому випадку, якщо ви купуєте кондиціонер у торговій сітці.
Запитання в тому, яка саме консультація вам потрібна?

У професійній компанії вас безкоштовно проконсультує висококласний спеціаліст, який на практиці ознайомлений з технічними характеристиками та особливостями широкого спектру моделей різних виробників, проблемами монтажу та нюансами експлуатації кондиціонера. Необхідна потужність кондиціонера не визначається лише за об'ємом приміщення. Підібрати оптимальний варіант саме для Вашого приміщення можливо, врахувавши весь комплекс даних: конструкцію та орієнтацію по сторонах світу будинку, усі теплопритоки від людей і обладнання, вплив вентиляції чи опалення, підведення електроживлення, убезпечення людей від холодних струменів повітря з кондиціонера та багато інших факторів.

У магазині, у кращому разі, ви можете отримати консультацію досвідченого продавця, і лише з загальних технічних даних, що викладені в інструкції.

2. Виїзд експерта
Професійна компанія дорожить часом замовника, часом своїх спеціалістів і репутацією фірми. Тому безкоштовний виїзд експерта до замовника - не примха професійних компаній і не рекламний хід. Це необхідність. Перш ніж рекомендувати тип і модель кондиціонера, а також для визначення місць встановлення блоків, прокладання міжблокових з'єднань, підведення електроживлення, тощо… -- необхідний висновок експерта.

3. Професійний монтаж
Термін служби кондиціонера залежить від якості монтажу. Повноцінно проконтролювати якість монтажу недосвідчений споживач просто не в змозі - процес цей має безліч нюансів, відомих тільки спеціалісту. Найменше відхилення від технології порушує роботу кондиціонера. А про те, що монтажники допустили брак, споживач нерідко дізнається вже після закінчення гарантійного терміну.
Комплект професійного обладнання і інструментів для якісного монтажу коштує не одну тисячу у.о., не менше коштує й обладнання для обслуговування і ремонту, тому далеко не кожна бригада монтажників може його придбати. Наприклад, при монтажі необхідно видалити вологу і повітря з трубопроводів, тому, що їх взаємодія з фреоном призведе до різкого скорочення терміну служби кондиціонера. Трубопровід необхідно вакуумувати за допомогою вакуумної помпи. Це складна операція, яка під силу тільки високопрофесійній бригаді монтажників. На жаль, співпраця таких бригад з магазинами - скоріше виключення, ніж правило.
Специфіка галузі така, що до монтажу і ремонту кліматичного обладнання, до рівня підготовки персоналу, пред'являються особливі вимоги.

4. Високоякісні комплектуючі
Для якісного монтажу кондиціонера необхідні якісні комплектуючі. Сезонні бригади і невеликі фірми, яких часто залучають торгові доми для монтажу кондиціонерів, таких комплектуючих переважно не мають. Матеріали і комплектуючі високої якості мають тільки професійні компанії.
Дешевий комплект кронштейнів, який, як правило, використовується при безкоштовному монтажі, проржавіє через один-два роки, неякісна ізоляція під дією спеки та холоду . Використання не відповідних фактичній нагрузці кронштейнів, зневага вирівнюванням і встановленням віброізоляторів для потужних блоків, створює не тільки підвищений шум при роботі, але й потенційну загрозу падіння зовнішнього блоку.
Професійна компанія застосовує тільки якісні монтажні комплекти і матеріали.

5. Безкоштовна доставка
Професійна кліматична компанія обов'язково передбачає безкоштовну доставку обладнання.
У торговій сітці і інтернет-магазинах безкоштовна доставка передбачена далеко не для всіх товарів (якщо передбачена взагалі).

6. Гарантійні зобовязання
Варто пам'ятати, що гарантію на кондиціонери дає не виробник і не магазин, а фірма, яка проводила монтаж і яка має угоди з постачальниками і сервісним центром. Професійна компанія нікуди не зникне, а чи віднайдеться бригада, яка співпрацювала колись з магазином - це ще запитання.
У випадку виходу з ладу кондиціонера, діагностувати причину на місці зможе далеко не кожний монтажник, а самотужки демонтувати прилад і відвезти в сервісний центр не вдасться. Звертаючись у професійну компанію, власник кондиціонера покладає відповідальність за демонтаж і доставку на спеціалістів компанії.

7. Професійне ставлення до своїх обов'язків
При купівлі кондиціонера в професійній компанії обов'язково чітко обговорюються обов'язки компанії-продавця по відношенню до споживача. Компанія відповідає за монтаж і гарантує подальше обслуговування обладнання.
Магазин, продавши товар, подальшу відповідальність перекладає на невідому споживачу фірму, яка проводить монтаж, і сервісний центр, для якого обслуговування кондиціонерів усього лише один із напрямів роботи. І отут вже - як пощастить.

8. Знижки, спеціальні ціни, рекламні акції
Як і в торгівельних сітках, у професійних компаніях також проводяться рекламні акції, і встановлюються спеціальні ціни. Однак, істотна різниця в тім, що магазин рідко встановлює спеціальні пропозиції саме для кліматичної техніки.
Тому в асортименті професійної компанії набагато більше продукції, на яку поширюється спеціальна ціна, бонус, знижка, або інші пропозиції.

9. Великий асортимент. Наявність ексклюзивних моделей
У магазині покупцю пропонують, як правило, "масовий" або "народний" бренд. Ексклюзивна модель, або "професійний" бренд у торговій сітці - рідкість.
Професійні компанії, як правило, - офіційні представники фірм-виробників. Моделі, які вони пропонують, зазвичай не попадають у торгову сітку.

10. Продаж цілий рік
Професійні компанії продають і монтують кондиціонери цілий рік. Торгові сітки активно займаються продажем кліматичної техніки тільки з приходом сезону, а восени допродують лише моделі, які залишились.

Очевидно, що високоякісний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування такої складної техніки, як кондиціонер, зможе забезпечити ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНА КОМПАНІЯ.

Партнери

UpLAB
КОМПАНІЯ ЛІКОНД
компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів