компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів

контакти

адреса88018,
Ужгород,
Проспект Свободи, 1
телефони8 (0312) 61 59 80
8 (0312) 61 92 21
e-mail
Головна \ Каталог \ \ Типи кондиціонерів

Кондиціонери → Типи кондиціонерів

Наступним, за важливістю, є правильний вибір типу кондиціонера.
Отже, які ж системи кондиціонерів присутні на нашому ринку? Це: віконні моноблоки, мобільні моноблоки, спліт-системи, а також централізовані системи кондиціонування. Кожний з цих типів має свої переваги та недоліки.

Віконні кондиціонери - найбільш розповсюджені і дешеві.
Якщо коротко, -- назва "віконний моноблок" - вже говорить за себе. Це кондиціонер в одному корпусі, що, найчастіше, врізається у вікно.
Вони можуть працювати в режимах "холод" чи "тепло-холод". Спеціальний фільтр очищає повітря від часток пилу. Кондиціонери мають плавне регулювання температури, що дозволяє підтримувати комфортні умови в приміщенні. Більшість сучасних моделей мають пульт дистанційного управління.
Основними недоліками віконного кондиціонера є підвищений шум і необхідність монтажу у віконний проріз, що не є бездоганним з естетичної точки зору.
Головними перевагами віконного кондиціонера є низька вартість і простота встановлення.

Мобільні кондиціонери зовні виглядають як невелика тумбочка на коліщатах, не вимагають спеціального монтажу, легко переміщуються по приміщенню, легко демонтуються, мають невеликі габарити і вагу. Для експлуатації досить вивести за межі охолоджуваного приміщення шланг, по якому видаляється тепле повітря. Для обігріву використовується вмонтований термовентилятор. Регулювання температури в приміщенні відбувається за допомогою термостата.
Як і у віконного моноблока, компресор мобільного кондиціонера знаходиться усередині приміщення.
Слабке місце багатьох мобільних кондиціонерів - малий об'єм конденсатозбірника, при заповненні якого агрегат автоматично відключається. Недоліками є підвищений шум та більша ціна, порівняно з іншими типами кондиціонерів.
Перевага в мобільних кондиціонерів тільки одна - вони легко встановлюються і демонтуються, а тому підходять для тих, хто часто змінює житло чи місце роботи, або хоче брати кондиціонер із собою на дачу.

Найбільше поширення отримали, так звані, спліт-системи.
Це кондиціонери, що складаються, щонайменше, із двох блоків, - зовнішнього і внутрішнього, з'єднаних між собою мідним трубопроводом. В зовнішньому блоці знаходяться компресор, конденсатор і вентилятор. Зовнішній блок може бути встановлений на стіні будинку, на даху чи горищі, у підсобному приміщенні чи на балконі. Внутрішній блок установлюється безпосередньо в приміщенні і призначений для охолодження чи нагрівання повітря, його фільтрації, видалення зайвої вологи та створення необхідної циркуляції повітря в приміщенні.
Завдяки такій розбивці внутрішній блок можна розмістити в будь-якому зручному місці приміщення.
В залежності від конструктивного виконання внутрішнього блоку, спліт-системи поділяються на наступні підтипи:

типи кондиціонерівНастінні - найбільш поширені моделі, у яких компактний внутрішній блок
сучасного дизайну монтується на стіні. Перевагою є відносна простота монтажу та обслуговування.

 

 

Універсальні (настельні-підлогові) -- компактні легкі внутрішні блоки можна встановлювати на підлозі, або кріпити на стелі, залежно від побажань та проектних вимог.

 


Касетні - вмонтовуються у підвісні стелі. Дво-, три-, або чотиристороння система розсіювання повітря. Покращений дизайн інтер'єру, економія вільного простору.

 

Канальні -- повністю вбудовуються у вільний простір фальшстель, або колон (універсальні моделі) і є непомітними. Повітря рівномірно розподіляється в усі зони приміщення прихованими повітропроводами, причому можна подавати його й у суміжні приміщення. Маючи усі переваги потужних централізованих систем, канальні кондиціонери співмірні по вартості із звичайними спліт-системами.

Колонні кондиціонери (підлогові) - спліт-системи, що мають велику потужність, внутрішній блок яких виконаний у вигляді колони. Зазвичай встановлюються в холах, ресторанах, конференц-залах і подібних великих приміщеннях.

 

Мульти-спліт-системи -- це кондиціонери, в яких на один зовнішній блок припадає два чи більше внутрішніх блоки, що можуть бути розташовані у різних ізольованих кімнатах. Це знижує затрати на встановлення та експлуатацію, а також потребує менше простору для зовнішнього блоку.

Кондиціонери, в яких застосована технологія інвертора (інверторні), відрізняються від звичайних тим, що мають перемінну потужність охолодження/нагрівання. У таких кондиціонерах відбувається перетворення напруги споживання перемінного струму в напругу постійного струму. Це дозволяє змінювати частоту обертів компресора і тим самим плавно регулювати його потужність. Інверторний кондиціонер споживає електроенергії на 30 - 40% менше звичайного, більш точно підтримує задану температуру.


Усі сучасні спліт-системи оснащені пультом дистанційного управління з рідкокристалічним дисплеєм. З його допомогою можна задавати температуру в приміщенні з точністю до 1 градуса, виставляти таймер для автоматичного увімкнення та вимкнення кондиціонера в заданий час, регулювати напрямок повітряного потоку і встановлювати різні режими роботи кондиціонера для одержання найбільшого комфорту.

В усіх спліт-системах є можливість очищення повітря за допомогою антибактеріального і вугільного фільтрів. Більшість фірм-виробників пропонують
нові високоефективні фільтри, які забезпечують вилучення диму та будь-яких запахів.

Централізовані системи кондиціонування - це потужні установки, що складаються з компресорів, холодильників, зволожувачів, системи повітропроводів та ін.

Партнери

UpLAB
КОМПАНІЯ ЛІКОНД
компаніяновининаші об'єктистаттіконтактибібліотека
КондиціонериОчищувачі повітряВентиляціяОсушення басейнівПрофесійне обладнання для ресторанів та барів